MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15889104
nr 1588 9104
Matsalsgrupp
5 delar, 1950-tal, teak / bemålad, Dia 107. Höjd: 73,3 st, ilägg a 40cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:21:41
17/12 16:13:16